W sobotę 7 marca nasi ministranci wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Liturgicznej.
Mieli okazję wykazać się swoją ogromną wiedzą z zakresu liturgii, zwłaszcza liturgii Mszy św., jak również liturgii godzin.
Cieszymy się, że przy naszym parafialnym ołtarzu służą tak zdolni i inteligentni chłopcy.

