Skip to main content Scroll Top

NASI MINISTRANCI W DIECEZJALNYM FINALE TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

W sobotę 5 kwietnia nasi ministranci po odniesionym zwycięstwie na etapie dekanalnym reprezentowali naszą parafię i dekanat w diecezjalnych rozgrywkach finałowych Turnieju Piłki Nożnej.

Przy efektywnej współpracy wszystkich zawodników strzelcem bramki w ostatniej akcji meczu okazał się nasz ministrant Olaf Szopa.

Całej drużynie gratulujemy i życzymy kolejnych zwycięstw!