Skip to main content Scroll Top

NASI MINISTRANCI W DIECEZJALNYM FINALE TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

W sobotę 14 marca nasi ministranci po ponownie odniesionym zwycięstwie na etapie dekanalnym znów reprezentowali naszą parafię i dekanat w diecezjalnych rozgrywkach finałowych Turnieju Piłki Nożnej.

Strzeloną bramkę zawdzięczamy naszemu ministrantowi Olafowi Szopie.

Całej drużynie gratulujemy i życzymy kolejnych zwycięstw!