W sobotę 14 marca nasi ministranci po ponownie odniesionym zwycięstwie na etapie dekanalnym znów reprezentowali naszą parafię i dekanat w diecezjalnych rozgrywkach finałowych Turnieju Piłki Nożnej.
Strzeloną bramkę zawdzięczamy naszemu ministrantowi Olafowi Szopie.
Całej drużynie gratulujemy i życzymy kolejnych zwycięstw!

