Jeszcze przed pełnym otwarciem sezonu, już w sobotę 25 kwietnia, nasi ministranci jako jedni z pierwszych wraz z ks. Tomaszem uczestniczyli w wycieczce do parku rozrywki Legendia – Śląskie Wesołe Miasteczko.
Wspólnie przeżyty czas obfitował w wiele ekscytujących emocji i wrażeń.

