W sobotę 31 stycznia nasi ministranci wraz z ks. Tomaszem pojechali do franciszkańskiej bazyliki w Panewnikach.
Po wspólnym kolędowaniu uczestniczyli w Mszy św., której przewodniczył biskup Adam Wodarczyk. W auli św. Franciszka czekały na nich pyszne smakołyki.
Dwóch naszych ministrantów – Mateusz Haluch i Franek Laskowski – zostało nagrodzonych w zorganizowanym dla wszystkich mobilnym konkursie wiedzy o liturgii. Gratulujemy!

