W niedzielę 19 kwietnia odbyła się pielgrzymka Dzieci Maryi oraz ich rodzin.
Uczestnicy odwiedzili Sanktuarium św. Jana Pawła II Wielkiego oraz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach. Punktem centralnym wyjazdu była oczywiście Msza św. oraz Koronka do Bożego Miłosierdzia, ale nie zabrakło też czasu na zwiedzanie muzeum, „spotkanie z Faustyną” (s. Agnes) oraz integrację pielgrzymów.

