Skip to main content Scroll Top

DZIECI MARYI W ARCHIDIECEZJALNYCH MEDIACH

We wtorek 7 kwietnia dziewczynki z grupy Dzieci Maryi wybrały się w podróż pociągiem do Katowic. Tym razem odwiedziły redakcję „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”, a także poznały, na czym polega praca w radiu. Gościły nawet na żywo na antenie Radia eM.

Następnie wzięły aktywnie udział w Mszy św. w katowickiej Archikatedrze Chrystusa Króla. Po edukacji i formacji nie zabrakło również czasu na integrację poprzez zabawę w strefie Pixel XL.