Galeria
Ministranci z naszej parafii Tomasz Kosche, Maciej Poloczek i Oskar Mośko, a także Zofia Lizińczyk z grupy Dzieci Maryi we wtorek 31 marca wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II OLIMPUS 2026.
Wykazali się ogromnym zasobem wiedzy na temat naszego świętego papieża. Tomasz zdobył 196 punktów na 240 możliwych do uzyskania, co dało mu wysokie 19. miejsce w Polsce.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Jesteśmy dumni z naszych ministrantów i Dzieci Maryi.
W sobotę 14 marca nasi ministranci po ponownie odniesionym zwycięstwie na etapie dekanalnym znów reprezentowali naszą parafię i dekanat w diecezjalnych rozgrywkach finałowych Turnieju Piłki Nożnej.
Strzeloną bramkę zawdzięczamy naszemu ministrantowi Olafowi Szopie.
Całej drużynie gratulujemy i życzymy kolejnych zwycięstw!
W sobotę 14 marca, korzystając z pięknej wiosennej pogody, w ramach Wielkopostnego Dnia Skupienia Dzieci Maryi dziewczyny z naszej grupy parafialnej uczestniczyły w nabożeństwie Drogi Krzyżowej w Parafii bł. Karoliny Kózkówny. Zagłębiły się również we wnikliwej lekturze listu arcybiskupa Andrzeja Przybylskiego.

